Ремонт пральних машин

РЕМОНТ ПРАЛЬНИХ МАШИН у Дніпрі

Відремонтуємо недорого із гарантією. Найнижчі ціни у Дніпрі. Телефонуйте!
Ремонт стиральных машин в Днепре

Ремонт пральних машин у Дніпрі з виїздом на потрібну адресу. При цьому ви не витрачаєте час і гроші для транспортування вашої техніки в ремонтну майстерню і назад. Достатньо зателефонувати до нас за телефоном (096) 291-73-34, залишивши заявку. Пральна машина автомат не замінний помічник будь-якої господині. Коли вона виходить з ладу, виникає необхідність якнайшвидше зробити ремонт техніки. Ми готові прийти на допомогу у день подачі заявки, виконавши ремонт пральної машини.

Зламалася пральна машина?

Поломку пральної машини може викликати безліч причин:

не спрацьовують кнопки на панелі керування;

техніка не включається;

несправності системи подачі води.

Поломки пральної машини можуть бути електричними та механічними. Для виявлення та швидкого усунення необхідно викликати майстра. Така техніка досить складна за своїм пристроєм і для її ремонту необхідно мати знання, досвід, спеціальні інструменти. Серед причин частих неполадок є:

не професійна установка;

неакуратна експлуатація техніки;

знос щіток електродвигуна;

перепади напруги в мережі та ін.

Жодна техніка не застрахована від поломок. Наприклад, пральні машини Індезит і Samsung досить часто ламаються, хоча дані фірми є лідерами серед побутової техніки. Заміна запчастин також може вимагатися досить часто, якщо експлуатація та догляд за технікою не правильні.

Ремонт пральних машин

Розглянувши ці прості приклади, можна зробити висновок, що за консультацією та ремонтом агрегатів краще звертатися до фахівців.

Слід пам’ятати: некваліфіковане втручання може призвести до більш важких поломок та дорожчого ремонту.

Ремонт пральної машини найчастіше справа 1-2 годин, якщо поломка не складна. Запобігти появі несправностей можна, якщо правильно поводитися з технікою. Ось кілька правил:

не перевантажувати агрегат;

перед використанням уважно вивчіть інструкцію;

перевіряйте речі перед пранням на наявність сміття;

поставте стабілізатор захисту машинки від перепадів напруги;

користуйтеся пом’якшувачами води та засобами від накипу;

не забувайте чистити фільтри;

після прання залишайте дверцята відкритими, для просушування гумового ущільнювача;

встановіть додаткові фільтри для води, щоб осад і наліт на деталях був меншим;

Ремонт пральних машин

Де відремонтувати пральну машину у Дніпрі?

Коли пральна машина дає збій у роботі, зверніться до нас. Здійснюючи ремонт пральної машини, наші майстри дають гарантії швидкого та якісного обслуговування. На початку роботи проводиться аналіз та пошук поломки за допомогою спеціального обладнання. Після виявлення несправності у вузлах майстер швидко, якісно та недорого усуне її. Усунувши несправність, проведе консультацію щодо правильного обслуговування та експлуатації техніки, а також інших питань, що цікавлять:

  1. Як правильно підтримувати працездатність барабана пральної машини?
  2. Які ознаки поломки, що наближається?
  3. Які профілактичні роботи слід проводити задля унеможливлення поломки тощо.

Отримана нова техніка розрахована на справну службу гарантійних років. Але потім несправності трапляються навіть у найдорожчих та якісних моделей. Таке відбувається через здешевлення деталей. Виробник техніки не зацікавлений у тому, щоб техніку ремонтували. Використовуються деталі, які неможливо відремонтувати, а лише замінити на нові. Якщо раніше можна було розібрати, наприклад, бак пральної машини та усунути поломку, то сьогодні пральна машина випускається з нерозбірним баком, що змушує замінювати його на новий. Незважаючи на це, ремонт залишається дешевшим виходом, ніж покупка нового агрегату. Звертаючись до нас, ви отримуєте не лише кваліфікований підхід, а й якісне обслуговування техніки з виїздом додому. Співвідношення ціни та швидкості нашої роботи вас приємно здивує. Викликати майстра можна за телефоном (096) 291-73-34 або залишити заявку на сайті

Ремонт стиральной машины на дому

Вартість ремонту пральних машин у Дніпрі

Точну розцінку ремонту фахівець зможе назвати лише після діагностики. Вартість таких послуг може змінюватись в залежності від вартості запчастини при заміні, від складності послуги в цілому. Нижче наведено ціни на основні види послуг.

Ми проводимо ремонт пральних машин у Дніпрі будь-яких видів, будь-яких брендів: Hansa, Siemens, Samsung, LG, Whirlpool, Gorenje, Indesit, Miele, Electrolux, Candy, Zanussi, Beko, Bosch, Atlant, Ardo, Ariston, Haier, Рейнфорд. Усуваємо несправності автоматичних та напівавтоматичних пральних машин, з горизонтальним та вертикальним завантаженням, з ремінним та прямим приводом.

А так само проводимо ремонт газових котлів у Дніпрі

    blank Зв'язатися
    з нами!
    Догори